Seo

Bronz Bilgisayar Yazılım olarak sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla tarafımıza yöneltilen soruların oldukça büyük bir bölümü, SEO fiyatları ile ilgili oluyor. En çok merak edilen konuda, SEO çalışmalarıyla istenen başarının kazanılması için ne kadar harcama yapılması gerektiği ve fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızla alakalı sorular yöneltiliyor. En baştan belirtmekte fayda var ki, SEO çalışmalarının fiyatlandırmasında belli bir standarda bağlı kalmak söz konusu değil. Zira fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunmakta ve bizler de bu unsurların tamamını değerlendirdikten sonra yapılacak çalışmanın hangi boyutta olacağını saptamaktayız.

  • İstenen anahtar kelimelerin arama hacmi
  • Çalışma yapılacak anahtar kelimelerdeki rekabet
  • Web sitenizin SEO uyumluluğu
  • Web sitenizin yaşı
  • Web sitenizin daha önce SEO bağlamında yanlış uygulamalara maruz kalıp kalmadığı
  • Rekabet ettiğiniz sitelerin gücü, önceki ve mevcut çalışmaları, rekabet güçleri

Bu unsurlar, yapılacak SEO çalışmasının fiyatının belirlenmesinde dikkate alınan faktörlerin sadece birkaçı. Bir başka ifadeyle her web sitesi için ayrı bir SEO çalışmasının yapılması gerektiğinden, dolayısıyla her çalışmanın fiyatı da aynı olmuyor. Her müşterimize ezbere, tamamen aynı çalışmaları yapmıyoruz. Kapsamlı bir analiz sürecinin ardından müşterilerimize azami şekilde fayda sağlayacak SEO stratejileri oluşturduğumuzdan, yapılacak çalışmanın niteliği ve niceliğine bağlı olarak fiyat da değişiyor.

Genel olarak piyasadaki firma ve kişilerin oldukça büyük bir bölümü sıralamalara, kelime sayısına göre sabit bir fiyatlandırmaya gitmesine rağmen biz Bronz Bilgisayar Yazılım olarak bu tip bir hizmet zihniyetine sahip değiliz. Müşterimizin hangi kelime veya kelimelerde, kaçıncı sırada olmak istediği, bizim fiyatlandırma anlayışımızda önem arz eden bir konu değil.

search engine optimization Search Engine Optimization

Bronz Bilgisayarak olarak müşterilerimizin para kazanmasını sağlayacak bütün kelimelerde çalışma yapmakta ve uzun vadeli anlaşmalar çerçevesinde hedefimizi her zaman ilk sıra olarak belirlemekteyiz. Ayrıca her zaman her sektörden, yalnızca tek bir müşteri ile çalışmaktayız.

Her site için ayrı bir analiz çalışması gerçekleştirdikten sonra yapılacak SEO çalışması için AdWords reklamları ile üst sırada yer almak için günlük 100 TL harcama yapıldığı düşünülürse, SEO ile kalıcı başarı elde etmenizi sağlayacak çalışmalarımız için talep ettiğimiz fiyatın da çok yüksek olmadığını görülecektir. Bronz Bilgisayar Yazılım uzmanlığıyla yapılan SEO çalışmaları sayesinde zaten “her zaman üst sırada yer alacağınızdan”, bir daha reklam bütçesi ayırmanız gerekmeyecektir. Sunduğumuz SEO hizmetleriyle reklam vermediğiniz zamanlarda da üst sıralarda listelenmeye devam ederseniz.

Bronz Bilgisayar Yazılım olarak verdiğimiz sözleri tutmak ve müşterilerimizin işinde daha başarılı olmasına yardımcı olmak, bizler için çok fazla iş almaktan her zaman çok daha önemli olmuştur…