Kartuş & Toner Dolumu

Kartuş ve toner dolumu , dolum makinelerinde % 100 garanti ile yapılır. Eğer dolumu yapılan kartuşu deneyip herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz. Dolumu yapılan kartuşun yada tonerin baskı kalitesi ve çıktı sayısı bakımından orjinal bir kartuş yada toner arasında dikkate değer bir fark yoktur.

Bronz Bilgisayar Kartuş Toner Dolumu Yenileme

Dolum işlemi kartuş veya tonerin fiziki yapısına zarar verilmeden ve değiştirilmeden dolum makinesinde yapıldığı için yazıcıya herhangi bir zarar vermesi söz konusu değildir. Ayrıca yasalar, firmalar yada kişiler sizi herhangi bir kartuş alma yönünde zorlayamadığı için yazıcının garantisi etkilenmez.

Bitmeyen ve Dolabilen Kartuş Sistemleri & Tamiri

Bir çok yazıcı modellerine entegre edilebilen tank sistemi ile artık kartuş değiştirme sorununuz ortadan kalkıyor, binlerce sayfayı tek bir tank ile alabilecek sistemlerimizin rahatlığının farkına varacaksınız.

Bitmeyen Kartuş

İnkjet mürekkep püskürtmeli yazıcılar, ince nodüllerinden kağıda direk olarak küçük mürekkep damlaları fışkırtma ilkesine göre çalışır. Bu işlem için püskürtme kartuşu kullanılmaktadır. Bitmeyen Kartuş Sistemi dediğimiz sistem; yazıcının baskı görevini gören baskı kartuşlarına; tank sistemi bağlanarak takılan bir sistemdir. Tank sistemi, hortumlar ve kartuş bağlantıları yazıcıya zarar vermeyecek şekilde monte edilmiştir. Firmamız gelişen teknolojileri sürekli takip ederek sektörde itiyaç ve taleplere göre strateji belirlemekte ve teknolojinin faydalarını en hızlı ve ucuz yöntemlerle size değerli müşterilerimize sunmaktadır.