Hakkımızda

2000 yılında Okul Otomasyon Sistem Kurulum Ekibi ve Web Tasarım ile bilişim, teknoloji sektöründe hizmet vererek başladığımız çalışmalarımıza 2008 yılından itibaren Bronz Bilgisayar olarak halen devam etmekteyiz.

  • Çeşme'de faaliyet gösteren firmamız Donanım, Danışmanlık, Teknik servis ve bakım, notebook (Laptop,Dizüstü) tamir/onarım, Kartuş toner dolumu, Server yönetimi, Şirket içi yazılım programları, Dinamik ve statik web siteleri , E-ticaret siteleri, Seo vb. hizmetleri ile büyük projelerde çalışma imkanı buldu. Bronz Net & Bilgisayar bünyesinde barındırılan sitelerin güvenliğini ve sağlamlığını garanti etmekte hızlı ve akılcı çözümlerle hizmet vermektedir. Şuan üzerinde çalışılan büyük kitlelere ulaşacak projeleri basından da takip edilebilir hale gelmiştir. Günden güne artan müşterilerimizin bilişim danışmanlık memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında çözüm anlayışını yerine getiriyor ve müşterilerimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu çok iyi anlıyoruz. Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz.
  • HEDEFİMİZ Büyük ve Küçük ölçekli bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak.

Bronz Bilgisayar, Bilgisayarcı, Web Tasarım, Seo, Servis, Teknik Servis ve Destek

Web Design
100%
Seo
87%
Notebook Onarım
99%
Bilgisayar Servisi
99%
Bilgisayar & Oem Satış
100%
Kartuş Toner Yenileme
85%